Rada Pedagogiczna
KADRA PEDAGOGICZNA
Dyrektor szkoły:
mgr Dariusz Bossowski
Wicedyrektorzy:
mgr Sylwia Anna Toczydłowska
mgr Marta Lipska
mgr Urszula Tylicka
Kierownik programu matury międzynarodowej IB DP:
mgr Emilia Makarska
Kierownik programu międzynarodowego IB MYP:
mgr Kamila Fidler
Pedagodzy:
mgr Agnieszka Czajkowska
mgr Katarzyna Gromadzka
Psycholodzy:
mgr Anna Czerniakiewicz
mgr Julia Wilczewska
Doradca zawodowy:
mgr Agnieszka Czajkowska
Pedagog specjalny:
mgr Julia Wilczwska
Zespoły przedmiotowe
Język polski:
mgr Małgorzata Dubrawska, mgr Ewa Grochowska, mgr Beata Kosińska, mgr Małgorzata Kryńska, mgr Marta Lipska, mgr Ewa Muszkatel, mgr Marta Pawłowska-Banach, mgr Agata Rybarczyk, mgr Magdalena Urwan
Język angielski:
mgr Agnieszka Andraka, mgr Kazimierz Ganzke, mgr Igor Karpiuk, mgr Izabela Konopko, mgr Elżbieta Korzeniecka, dr Robert Kowalczuk, mgr Katarzyna Kwasik, mgr Sylwia Łapińska, mgr Emilia Makarska, mgr Katarzyna Nikiciuk, mgr Magdalena Okułowicz-Kierczak, mgr Urszula Orpik, mgr Agnieszka Pęksa, mgr Justyna Sawicka, mgr Marta Tupalska, mgr Magdalena Uryn, mgr Aldona Wroceńska, mgr Agnieszka Wróblewska
Język niemiecki/DSD Deutsches Sprachdiplom II:
mgr Martin Janczyk, mgr Monika Jaroszewicz, mgr Barbara Kornieluk, mgr Łukasz Krawczyk, mgr Agnieszka Rybicka, mgr Marzena Rychter, mgr Marta Sołowianowicz, mgr Sylwia Toczydłowska, mgr Marta Zackiewicz-Wasilewska, mgr Agnieszka Zalewska
Język rosyjski:
mgr Alina Jurak, mgr Daria Samojłowicz
Język francuski:
mgr Zuzanna Kopeć, mgr Sylwia Roszkowska
Język chiński:
mgr Anna Tomas, mgr Danuta Jóźwik
Język włoski:
dr Anna Serwicka-Kapała
Język hiszpański:
mgr Magdalena Okułowicz-Kierczak
Historia, wos, historia i społeczeństwo:
mgr Michał Dobkowski, mgr Kamila Fidler, mgr Aneta Krasińska, mgr Alicja Potocka, mgr Mateusz Samczuk, mgr Ewa Sobecka, mgr Barbara Świętońska, mgr Urszula Więcław
Geografia:
mgr Olga Bułatowicz, mgr Aneta Krasińska, mgr Teresa Skrodzka, mgr Bożena Stocka
Biologia:
mgr Aneta Danilczuk, mgr Jolanta Szczepańska, dr Norbert Duda, mgr Agnieszka Gryczkowska, mgr Maria Krysztofiak, mgr Katarzyna Kwasik, dr Magdalena Świsłocka, mgr Beata Wnuczyńska-Ogryzko
Matematyka:
dr Agata Bezubik, mgr Edyta Dobkowska, mgr Dorota Dobrowolska, mgr Joanna Jaroszuk, mgr Ewa Kiersnowska, mgr Anna Kubiak, mgr Joanna Omieliańczyk, mgr Agnieszka Pawluczuk, mgr Mirosław Pryszczepko, mgr Ewa Sadowska
Fizyka:
mgr Dariusz Bossowski, mgr Hanna Babińska, mgr Piotr Chomienia, mgr Marta Paszko, mgr Maria Zdrajkowska
Chemia:
mgr Agnieszka Arciszewska, mgr Olga Turkowska, mgr Joanna Teul, mgr Aneta Bagińska-Krakówka, mgr Martin Rydygel, mgr Klaudia Muszakiewicz
Informatyka, programowanie:
dr hab. Agnieszka Bołtuć, mgr Ireneusz Bujnowski, mgr Paweł Krysztofiak, mgr Jan Romaniuk, mgr Kamil Szczypiński, inż. Mateusz Karanowski
Wychowanie fizyczne:
mgr Anna Chomiczewska, mgr Łukasz Dondziło, mgr Karol Jakubowski, mgr Urszula Kunowska, mgr Zbigniew Maliszewski, mgr Agnieszka Mendelsberg, mgr Hubert Milewski, mgr Maria Pankiewicz, mgr Artur Sakowicz, mgr Dariusz Sawicki, mgr Adam Wiński
Religia:
mgr Iwona Januszewska, dr s. Danuta Karwowska, mgr ks. Tomasz Kiercel, mgr Magdalena Łaszczuk, mgr Bohdan Mroczko
Podstawy przedsiębiorczości, biznes i zarządzanie:
mgr Maciej Łuszczewski
Ekonomia:
dr Ewa Magrel
Edukacja dla bezpieczeństwa:
mgr Antoni Świetlicki
Muzyka, plastyka:
mgr Adam Bańkowski
Język łaciński i kultura antyczna:
mgr Urszula Tylicka
Podstawy prawa:
mgr Monika Winckiewicz
Warsztaty dziennikarskie:
mgr Ewa Grochowska, mgr Marta Pawłowska-Banach
BIBLIOTEKA:
mgr Elżbieta Kackieło, mgr Alicja Kamińska, mgr Maria Krysztofiak, mgr Sylwia Łapińska
CREATIVITY ACTION SERVICE:
mgr Kamila Fidler, mgr Igor Karpiuk
SERVICE AS ACTION:
mgr Magdalena Uryn
THEORY OF KNOWLEDGE:
mgr Emilia Makarska, mgr Katarzyna Nikiciuk, mgr Sylwia Roszkowska
Taniec towarzyski:
mgr Dorota Bondar
Etyka:
mgr Jarosław Białobrzewski
Szachy:
mgr Kamila Klimaszewska
Historia sztuki:
mgr Ewa Onoszko
Filozofia:
dr Bartosz Kuźniarz
Łacina dla prawników:
mgr Urszula Tylicka
Zajęcia rewalidacyjne:
mgr Urszula Makowska
Chemia organiczna:
dr Marta Malinowska
Chemia nieorganiczna:
dr Aneta Sokół
Załączniki
Brak załącznikówMetryczka
Wytworzono: | 2014-05-08 16:47 | przez: |
---|---|---|
Opublikowano: | 2014-05-08 00:00 | przez: Administrator BIP |
Podmiot udostępniający: | Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 w Białymstoku | |
Odwiedziny: | 5758 |
Rejestr zmian
- Brak wpisów.